21 Ekim 2009

karma

şu blog'a girilen son yazının üstünden 3 hafta gecmis. bu süreçte türkiye açılmış, üstüne saçılmış. fenerbahce ilk puanını gecen hafta kaybetmiş, bu hafta da galatasaray derbisi var. dün itibariyle dağdan inenler bağa girdiler.

nouma ile verdiğimiz sevecen pozun üstünden 3 hafta gecmis. kendisi megerse devler liginde oynamya gelmiş. biz bu arada Dünya Kupası'na katılamamayı garantiledik. Kendi isteğimizle oldu her şey, her zaman olduğu gibi. Fatih Terim istifasını federasyona sundu, takımın başına kim geçecek merakla bekliyoruz.

Dağa karşı açılmış saçılmışken bu arada Ermenistan açılımına da giriştik. "Dağdakilerin" takımı görünümündekilere karşı protest duruş sergileyen "Teksas", Ermenya mücadelesinde orta karar takıldılar. Dünyadaki çok kutuplu konjüktüre geçiş döneminde üzerilerine düşen görevi yerine getirdiler.

Nouma'nın reklamlarda görünüp "HAKEM!" diye bağırarak, hakemle göz göze gelip rakip takım oyuncusuna su atması yeni reklam olgusu. Meğer adam bunun için gelmiş. Gerçi Kemalettin sahalara yine biçmeye dönmüş. Tanju Çolak da 1 milyon Türk Lirası için top oynuyormuş bunu gördük. Hakan Ünsal adam eziyormuş, üzerlerinde geçiyormuş. Acun ılıcalı bize bunları görmemizi sağladığın için seni iki yanağından da öpüyorum.

bugünde ilginç saçma sonuçlar vardı ŞL'de. inter puan kaybetti, moronyo 8 maçtır kazanamıyormuş ( according to Aceto). benim sasirdigim barca'nın yenilmesi. tamam adamlar kotu oynuyordu falan da gokdeniz'den yedikleri bir golle de kaybedilmez ki be abi. liverpool da yenilmiş, spouse'lerin ayaklanması yakındır ispanyol'a karşı.

daha da uzatabilirim yazıyı ama, saat gec oldu. ben yeterli kafadayım. oguz king'e davet ediyor. sizlere selam olsun. eyvallah.