09 Nisan 2009

Rock'n Coke 2009 #2

Rock'n Coke 2009 yılına bomba gibi bir giriş yaptı.

İlk değişiklik tarihler konusunda karşımıza çıkmıştı. 17-18-19 Temmuz'a çekilen Rock'n Coke, Eylül'ün tüm dertlerini alıp götürecek gibi duruyor.

İkinci haber Linkin' Park'ın Headliner listesine alınmasıyla gelmişti. Gerek pozitif kanadı, gerekse Linkin' Park'ın sitesinde yayınlanan haber büyük bir sevinç yarattı, en azından etrafımdaki Linkin' Park sevenlerde.

Yeni haberler ise bomba gibi. 2009 Rock'n Coke İstanbul Park'ta. Bilmeyenler için, Formula 1 yarışlarının yapıldığı pist. Hazarfen'e ulaşım yeterince meşakatli oluyordu. İstanbul Park ulaşımın daha uygun olduğu bir bölge olarak daha rahat bir yolculuk ve festival öncesi yaşatacak gibi duruyor.

İki headliner olmak üzere bir kaç grup daha açıklandı ki benim beklentilerimin çok çok üstünde iki isim oldu. Rock'n Coke 2009'da Linkin' Park'a eşlik edecek diğer iki grup, Nine Inch Nails ve The Prodigy. Alt gruplar olarak Kaiser Chiefs ki bu grup benim uzun süredir ilgi alanımdadır. Jane's Addiction, The New Romantiques projesi ile Juliette Lewis ve ilerleyen günlerde açıklanacak bir çok grup daha 2009'da Rock'n Coke'ta olacak.

Biletler 13 Nisan 2009 günü 11.00 itibariyle satışta olacak. Meraklılarına duyurulur.